Polosa Podii

05 Березня 2019р.

2019.03.05 Metod obedn Olimp Matemat3Всеукраїнська студентська олімпіада з математики

05 березня 2019 року на базі РЕТК НУВГП проходило методичне об’єднання викладачів математики ЗВО І-ІІ рівнів акредитації Рівненської області та ІІ етап Десятої Всеукраїнської студентської олімпіади з математики.

Її учасниками стали 16 студентів першого курсу, що навчаються на основі базової загальної середньої освіти в коледжах Рівненщини.

Для підготовки і проведення олімпіади було створено оргкомітет, на чолі з директором закладу Дем’янюк В.В., Заслужений працівник освіти України. Серед викладачів математики, які супроводжували учасників олімпіади, методом жеребкування було обрано лічильну, задачну, апеляційну комісії та склад журі олімпіади. Очолила журі голова обласного методичного об’єднання викладачів математики ЗВО І-ІІ р.а. Тригубець Л.Р. На виконання роботи було відведено дві астрономічні години, по закінченні яких журі визначило переможців.

 Результати ІІ етапу Десятої Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ЗВО І-ІІ р.а.

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Назва навчального закладу

Місце

1.

Паламарчук Марія Володимирівна

ВСП «РК НУБіП України»

1

2.

Котуль Мар’яна Мирославівна

РЕТК НУВГП

2

3.

Іванюк Катерина Олександрівна

Березнівський лісотехнічний коледж НУВГП

2

4.

Жук Максим Сергійович

Сарненський педагогічний коледж РДГУ

3

5.

Швидка Софія Володимирівна

Дубенський коледж РДГУ

3

 Учасників олімпіади привітали голова оргкомітету Дем’янюк В.В. та голова журі Тригубець Л.Р. Вони вручили сертифікати учасника олімпіади, грамоти та цінні подарунки призерам, переможцю та їх наставникам.

В той час, коли учасники олімпіади працювали над завданнями, викладачі математики, які їх супроводжували, взяли участь в засіданні методичного об’єднання.

Темою засідання обрано «Математика як прикладна наука з підготовки фахівців у системі ступеневої освіти (школа-коледж-університет)». У засіданні взяли участь 16 викладачів математики з 15 навчальних закладів області.

З вітальним словом до учасників методичного об’єднання звернулися Дем’янюк В.В., директор РЕТК НУВГП та Процюк В.К.,  методист ради директорів ЗВО І-ІІ рівнів акредитації Рівненської області.

На засіданні були заслухані та обговорені такі питання:

  • Досвід роботи викладачів математики РЕТК НУВГП з формування професійної орієнтації студентів різних спеціальностей на заняттях математики – Тимощук Г.В. та Ксенжук Ю.В., викладачі математики коледжу;
  • Прикладна математика як основа участі студентів РЕТК в конкурсах та науково-дослідницькій роботі –Кондратюк І.В., голова циклової комісії фундаментальних дисциплін та Мельник М.В., викладач математики та інформатики коледжу.

Також учасники методичного об’єднання мали змогу обговорити фрагмент навчального заняття з дисципліни «Математика» на тему «Застосування визначеного інтеграла для розв’язування задач професійного спрямування», яке було проведене Мартинюк Ю.В., викладачем математики коледжу.

Підсумки підвела Тригубець Л.Р., голова методичного об’єднання викладачів математики ЗВО І-ІІ рівнів акредитації Рівненської області.  

Проведений захід став чудовою нагодою показати досвід роботи викладачів математики РЕТК НУВГП, їх високу майстерність і професіоналізм.

Вітаємо переможця та призерів олімпіади, бажаємо їм успіхів та високих досягнень!

 

 

© 2019. Науково-методична рада ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Рівненської області

Please publish modules in offcanvas position.