Polosa Podii

 

 26 Лютого 2019р.

2019.02.26 Olimp ukr mova Kost ped kol6Підсумки проведення ІІ (обласного) етапу ІX Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІр.а. Рівненської області
Проведення Всеукраїнської олімпіади з української мови є однією з форм популяризації мовного багатства, підйому патріотизму, любові до України. Організатором мовних змагань виступає Всеукраїнська спілка голів обласних методичних об’єднань викладачів української філології закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста.


26 лютого 2019 року на базі Костопільського будівельно-технологічного коледжу було проведено ІІ (обласний) етап ІХ Всеукраїнської олімпіади з української мови, в якій взяли участь студенти ІІ курсу на основі базової загальної освіти з 15-ти непедагогічних навчальних закладів області. Шанувальники української мови ознайомилися з виставкою картин майстра виробничого навчання Сергія Бойка, етнографічним куточком коледжу, стали глядачами заходу: «Звучи, рідна мово…». Зі сцени лунали проникливі слова про рідну мову, патріотичні поезії, гуморески, звучала українська пісня, гра на скрипці та баяні.
Учасників Олімпіади привітали:
- Алексєйчук А.П. – директор Костопільського будівельно-технологічного коледжу НУВГП.
- Процюк В.К. – методист Ради директорів.
- Зелінська О.М. – голова методичного об’єднання викладачів української мови та літератури.
Конкурсанти виконували 8 завдань підвищеної складності, демонструючи свої знання та вміння.
Переможцями стали:
І місце – Бортнік Марія Іванівна (відокремлений підрозділ «Костопільський медичний коледж» КЗВО Рівненської медичної академії) Рівнененської обласної ради, викладач Глущенко Мирослава Ярославівна.
ІІ місце – Головчук Юлія Дмитрівна (Технічний коледж НУВГП), викладач Куришко Надія Микитівна.
ІІІ місце – Кусак Ольга Михайлівна (Дубенський коледж культури і мистецтв РДГУ), викладач Мельник Олена Олексіївна.
Переможця і призерів нагороджено Почесними грамотами та подарунками; викладачів - Подяками. Кожен учасник отримав сертифікат.
У черговий раз високий рівень знань рідної мови демонструють студенти Костопільського медичного коледжу, адже Грищук Марта під керівництвом викладача Глущенко Мирослави Ярославівни у минулому році посіла призове ІІІ місце серед 25-ти учасників на VІІІ Всеукраїнській олімпіаді, гідно представивши Рівненську область. А це свідчить про те, що у навчальних закладах Рівненщини на належному рівні проводиться плідна робота з обдарованою молоддю та формується майбутня національна еліта, яка берегтиме і збагачуватиме найдорожчий скарб – нашу рідну мову!
Тож побажаймо Бортнік Марії, переможниці ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови, гідно представити Рівненщину на ІІІ (загальнонаціональному) етапі у місті Вінниці. А шанувальникам рідного слова – надалі любити рідну мову, вивчати і розвивати її глибинні пласти!

Зелінська О.М., Голова методичного об’єднання викладачів
української мови та літератури ВНЗ І-ІІ р. а. Рівненської області

 

 

© 2019. Науково-методична рада ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Рівненської області

Please publish modules in offcanvas position.